top of page

Кар'єра > Інвестиції в майбутнє

title.png

ІНВЕСТИЦІЇ В МАЙБУТНЄ

Дуальна освіта

Наші програми дуального навчання створено в партнерстві з провідними технічними університетами України з метою посилення практичного складника інженерної освіти.

Частина проектів, що передбачають практичну підготовку в конструкторських центрах компанії, тісно інтегровані в навчальні програми ЗВО.

Крім того, студенти і випускники вищих навчальних закладів можуть отримати додаткові інженерні знання й навички поза університетським освітнім процесом, ставши слухачами дистанційних навчальних програм компанії або традиційних офлайн інженерних курсів у Києві, Харкові та Дніпрі.

Практика підтверджує: випускники наших програм дуального навчання отримують значну конкурентну перевагу як на ринку праці загалом, так і серед претендентів на інженерні посади в Прогрестех-Україна.

Модернізація навчального процесу в технічних ВНЗ

1.jpg

Спільно з технічними вишами ми модернізуємо освітні програми і зміст навчальних курсів, беремо на практику в нашому конструкторському центрі студентів університетів – партнерів.

Компанія також сприяла створенню в КПІ двох нових магістерських спеціалізацій, затребуваних сучасним ринком інженерних послуг: “Технологія виробництва літальних апаратів” та “Інформаційні системи й технології в авіабудуванні”.

Одночасно викладачі випускаючих кафедр отримали можливість підвищити кваліфікацію на базі навчального центру компанії та пройти ознайомче стажування на заводах нашого партнера – компанії Boeing.

Курси підготовки до працевлаштування

1.jpg

Прогрестех-Україна запровадила низку програм поглибленої інженерної підготовки студентів-старшокурсників і випускників технічних університетів до роботи у провідних конструкторських центрах високотехнологічних галузей промисловості.

Так, заняття київських курсів “Основи конструювання авіаційної техніки” від літа 2014 р. проходять на базі Центру дуальної освіти КПІ та Прогрестех-Україна.

2021 року було запущено 8-місячну Програму інженерного розвитку "Проєктування й аналіз елементів авіаційних конструкцій" із переважно дистанційним форматом студіювання, доступним слухачам у всіх регіонах України. Складниками програми також є традиційні офлайн-заняття на базі Харківського і Дніпровського навчальних центрів Прогрестех-Україна

Цільова підготовка магістрів

1.jpg

У партнерстві з технічними університетами ми реалізуємо програми цільової підготовки магістрів для компанії. Їхні учасники мають можливість поєднати навчання в магістратурі з роботою в Прогрестех-Україна на посаді інженера й отримати реальний досвід участі в проектах компанії.

Зокрема, у Києві дуальна підготовка магістрів здійснюється на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського за однією з двох спеціалізацій: "Динаміка й міцність машин" або "Технології виготовлення літальних апаратів". Заявку на дуальне навчання можуть подати випускники будь-якого технічного вишу України з дипломом бакалавра.

Спільна з КПІ магістерська програма має європейський сертифікат акредитації інженерної освіти. Тож кваліфікація її випускників визнається в усіх країнах ЄС і за межами Євросоюзу.

Розвиток освітньої інфраструктури вишів

1.jpg

Для запровадження сучасних технологій у навчальний процес Прогрестех-Україна надає підтримку технічним вишам у переоснащенні лабораторій і навчальних класів, у випуску навчально-методичних посібників.

Наприклад, Центр дуальної освіти на базі КПІ обладнано сучасною комп’ютерною технікою, він отримав ліцензії на програмне забезпечення CATIA V6.

Це дало можливість Київській політехніці однією з перших у Східній Європі й першою в Україні ввести в навчальний процес використання CAD/CAM/CAE системи нового покоління, визнаної стандартом для провідних інженерних центрів авіаційної індустрії.

Підтримка студентської творчості

Компанія прагне допомогти студентам вийти за межі теоретичних знань, підручників і лекцій, стати безпосередніми учасниками розробки і втілення проектів.

Саме такі можливості дають майбутнім інженерам підтримувані компанією гуртки технічної творчості – власноруч розрахувати і спроектувати оптимальну конструкцію із застосуванням CAD/CAE системи, дібрати правильні матеріали, випробувати та модернізувати модель.

Учасник гуртка отримує рідкісний для майбутнього офісного інженера шанс – доторкнутися до реальних результатів своїх розрахунків і моделювання. І не має значення – втілені вони в металі, у пластику чи дерев’яному каркасі, обтягнутому тканиною. Головне, що це – плід власної інженерної думки.

Тож, якщо Ви молоді, енергійні й Вас така можливість надихнула, тисніть на кнопку “Докладніше”.

Авіаційний гурток KPI Aircraft

1.jpg

2016 року Прогрестех-Україна ініціювала відтворення легендарного авіаційного гуртка, що діяв століття тому на базі КПІ. Для запуску проекту компанія залучила працівників із багаторічним досвідом авіамоделювання, допомогла придбати компоненти, матеріали й устаткування для виготовлення моделей.

Сьогодні в команді KPI Aircraft – два десятки студентів, які освоїли методики розрахунку конструкцій на міцність, 3-вимірне моделювання, секрети виробництва і навички управління моделлю. Вже готові й пройшли випробування радіокеровані моделі, в т. ч. “летюче крило”. У процесі виробництва – біплан, безпілотники для аерофотозйомки, конвертоплан і модель з інноваційним аеродинамічним BWB компонуванням (гібридне крило-фюзеляж).

Формула студент КПІ

1.jpg

Проект Формула студент КПІ (ФС КПІ) націлений на участь у найбільшому міжнародному змаганні університетських інженерних автомобільних проектів Formula SAE (Formula Student). Згідно з умовами змагання, студентська команда повинна самостійно спроектувати, виготовити, випробувати і представити болід у заїздах та презентаціях.

Прогрестех-Україна приєдналася до підтримки проекту – забезпечила його засобами транспортування боліда для виступів у континентальних змаганнях. 2015 року команда ФС КПІ зі своїм першим гоночним автомобілем взяла участь у чеському етапі Formula SAE. Другий болід було представлено 2016 року в Угорщині (Formula Student East), третій – у 2017 р. в Нідерландах (Formula Student Netherlands).

bottom of page