
Уперше слухачі навчальних курсів пройдуть оплачуване інженерне стажування в Прогрестех-Україна
4 березня 2025 р.
Прогрестех-Україна модернізувала формат і навчальну програму традиційних курсів із підготовки майбутніх інженерів до працевлаштування та оголосила набір слухачів «Весна-2025». Цього року компанія суттєво розширила навчальний план курсів і посилила дуальність інженерної підготовки.
Зокрема, ознайомлення з основами конструювання авіатехніки тепер доповнено студіюванням авіаційного матеріалознавства і технологій літакобудування. У пригоді майбутнім інженерам також стане курс інтенсивного вивчення технічної англійської лексики. Він значно підвищить шанси претендентів на інженерні позиції в компаніях, що працюють за міжнародними стандартами.
І головне, уперше слухачі навчальної програми матимуть змогу пройти оплачуване стажування під керівництвом менторів і досвідчених інженерів Прогрестех-Україна.
Участь в освітньому проєкті доступна студентам магістратури або останнього курсу бакалаврату, а також випускникам технічних закладів вищої освіти. Набір здійснюється на конкурсних засадах за результатами вступного тестування із матеріалознавства, технології машинобудування, інженерної графіки та англійської мови.
Заняття відбуватимуться в онлайн- або змішаному режимі після 16:00 чотири/п’ять разів на тиждень.
Загалом курс інженерної підготовки складається із таких блоків:
Модуль 1 – Базовий вишкіл (4 тижні):
Конструкція літаків: ознайомлення з конструкцією літаків, елементами авіаційних конструкцій, основами аеродинаміки.
Авіаційне матеріалознавство: вивчення авіаційних металів, сплавів, полімерів та композиційних матеріалів, їхніх характеристик і методів оброблення.
Проміжне оцінювання та зарахування на стажування:
Оцінювання якості засвоєних знань за Модулем 1.
Відповідно до результатів оцінювання та співбесіди, слухачам буде запропоновано ОПЛАЧУВАНЕ СТАЖУВАННЯ в Прогрестех-Україна.
Модуль 2 – Стажування (7 тижнів):
Технології літакобудування: вивчення основних заготівельних операцій, методів пластичного деформування, механічного оброблення, виготовлення деталей із полімерів та композиційних матеріалів, складання авіаційних конструкцій та агрегатів, автоматизація робіт.
Інженерна англійська.
Індивідуальна робота з менторами.
Той, хто успішно завершить навчання, дістане нагоду обійняти вакантну інженерну посаду в компанії і доєднатися до участі в міжнародних аерокосмічних програмах.
Курси із підготовки до інженерної роботи для студентів і випускників технічних вишів – були першим із освітніх проєктів Прогрестех-Україна. Стартовий набір на навчання компанія оголосила ще восени 2014 року. З того часу курси проводяться циклічно двічі на рік – навесні й восени.